Bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Fundacja Szpital Wadowice oraz Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach w ramach projektu „Czwartkowe spotkania z ratownictwem” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, organizuje cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach pracowników szkół i przedszkoli z terenu Państwa Gminy oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców.
Szkolenia odbędą się 23 grudnia oraz 30 grudnia bieżącego roku w siedzibie Wadowickiego Pogotowia Ratunkowego w Wadowicach przy ul. Wojska Polskiego 2E.

Spotkania odbywać się będą w reżimie sanitarnym w grupach szkoleniowych, na które obowiązują zapisy do:
22 grudnia 2021 r. − w przypadku szkoleń organizowanych 23 grudnia 2021r.
29 grudnia 2021 r. − w przypadku szkoleń organizowanych 30 grudnia 2021r.
Aby zapisać się na szkolenie, należy wysłać wiadomość na adres e-mail: komunikacja@zzozwadowice.pl, zawierającą: imię i nazwisko, nazwę szkolenia oraz numer telefonu w celu potwierdzenia obecności.

Masz pytania? Zadzwoń pod numer 33 87 21 282