PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Gunia   
Poniedziałek, 27 Listopad 2017 13:42

AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA 

 

 

„Akademia Bezpiecznego Puchatka”to program edukacyjny o charakterze społecznym organizowany, by zwiększyć świadomość i bezpieczeństwo uczniów. Program „Akademia Bezpiecznego Puchatka” obejmuje corocznie swoim zasięgiem wszystkie województwa w Polsce.

Tegoroczne klasy pierwsze biorą udział w powyższym programie, a następnie napiszą Ogólnopolski Test Wiedzy o Bezpieczeństwie sprawdzający zdobytą przez siebie wiedzę z zakresu bezpieczeństwa oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Test zostanie przeprowadzony w listopadzie. W ramach akcji wszystkie dzieci otrzymują specjalnie przygotowaneksiążeczki z ćwiczeniami i zabawami, dzięki którym mogą utrwalać wiedzę samodzielnie lub z rodzicami. Materiały tegorocznej edycji programu zostały wzbogacone o tematykę związaną z pierwszą pomocą oraz zagrożeniami wynikającymi z korzystania z Internetu. 

Program jest przygotowywany we współpracy z: Wydziałem ds. Nieletnich, Patologii i Profilaktyki Biura Prewencji Komendy Głównej Policji oraz Wydziałem ds. Profilaktyki w Ruchu Drogowym Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Patronat honorowy sprawuje Komenda Główna Policji. Partnerem medialnym jest portal MiastoDzieci.pl. Szkolnym koordynatorem jest p. Monika Gunia. 


 

 

Ulti Clocks content

 

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 2 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010