Ferie zimowe 2010 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Styczeń 2010 14:30

PLAYBACK SHOW

Kategoria Zespoły:
                         Dwa równoległe pierwsze miejsca  -  Julia Ramęda /kl IIsp i Julia Grabysa kl I sp
                                                -  Ewa Skiba, Gabriela Białek, ucz kl VI

Drugie miejsce    -   7 - osobowy dziewczęcy  zespół z klasy trzeciej "a"  sp
                         Trzecie miejsce   - Uczniowie gimnazjum, z wspomaganiem  7 -letniego Kubusia Jarguza.

W tym zespole jury złożone z nauczycieli, i absolwentów szkoły wyróżniło taniec  Kuby i Marcina Jarguzów

Kategoria Soliści:

Dwa równoległe I miejsca   - Anna Leśniak klasa 5a sp/   - Kamila Kulig klasa 5a sp
 II miejsce                             - Julia Koźlak kl 2 sp
 Trzeciego miejsca nie przyznano
Kategoria Rapowanka  - 1 m Kacper Kowalczyk kl 1 sp

Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni w obu kategoriach.
Zespół dzieci z klasy 2 sp za przygotowanie 2 utworów,  dziewczynki z klasy 4, 5b, solistka z klasy 2a, siostry z klas 1 i 5a, wspaniali chłopcy z oddziału przedszkolnego.
Na wyróżnienia zasłużyli sobie także najmłodsi uczestnicy konkursu:  5- letnia Marysia Leśniak i 5 -letni Kacperek Kulig.
 Nagrody dostali wszyscy, co jest niewątpliwą zasługą hojnych sponsorów, którym serdecznie DZIĘKUJEMY.
Na uwagę zasługuje również występ nauczycieli: Damiana Pawlikowskiego jako Andrzeja Zauchy i pląsających Arabek w które wcieliły się panie: Iza Budzowska,  Ania Góralczyk, Marysia Pasternak i  Ania Kwiatkowska w utworze  Andrzeja Zauchy „Czarny Alibaba”.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Dziękujemy za wykonanie pięknych plakatów pani Annie Góralczyk.