Nasi nauczyciele PDF Drukuj Email

 "Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał się tym, kim stać się może"

Janusz Korczak

 

Nauczyciel:                              

   Przedmiot: 

mgr Budzowska Izabela - wicedyrektor szkoły, język niemiecki
mgr Brózda Ewelina - nauczyciel techniki, zajęć technicznych,informatyki, zajęć komputerowych

mgr Dębicki Kazimierz - gimnastyka korekcyjne, zaj. ruchowe, w.f. /na urlopie /

mgr Drozd Aneta – pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne

mgr Garlacz Maria - historia, WOS , wych. przedszkolne

mgr Gębala Anna – pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, oligofrenopedagogika, logopedia, surdopedagogika.

mgr Głowacz Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne /na urlopie /

mgr Góralczyk Anna - edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

mgr Gunia Monika – edukacja wczesnoszkolna, edukacja przedszkolna, język angielski w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej, informatyka, bibliotekoznawstwo

mgr Hordziej Marek - edukacja wczesnoszkolna

mgr Kasprzyk Dorota - język polski, nauczanie początkowe

mgr Konrad Kawalerwych. fizyczne

mgr Kowalczyk Sławomir - muzyka
mgr Kowalska Monika -edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Kubiś Jolanta - matematyka, chemia

mgr Łodziana Izabela – inf. naukowa i bibliotekoznawstwo, ped. opiekuńczo- wychowawcza, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Moskała Barbara - fizyka, matematyka

mgr Niedźwiedź Iwona - język polski, wiedza o społeczeństwie
mgr Nogieć Monika - plastyka, zajęcia artystyczne

mgr Pasternak Maria –  edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

mgr Pawlikowski Damian - wych. fizyczne, zajęcia ruchowe, I klasa trenerska z piłki nożnej

mgr Pływacz Katarzyna - matematyka, informatyka

mgr Pocielej Małgorzata - zintegrowana edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika i wychowanie przedszkolne

mgr Prażnowska Małgorzata – dyrektor szkoły, matematyka, wychowanie fizyczne, zarządzanie oświatą
o. Sadowski Mateusz - religia

mgr Stokłosa Mirosława – pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
o.Ślusarz Michał - religia

mgr Tyrpa-Gawron Gabriela - język angielski 

mgr Wieczorek Antoni – n-l oddelegowany do pracy w ZNP

mgr Wiśniewska Aldona - język angielski

mgr Wojewodzic Jacek - geografia z przyrodą
mgr Zacharska Antonina - biologia

 

 

 

Ulti Clocks content

 

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 2 SP



   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010