Wpisany przez Izabela Budzowska

„Talenty 2019”- mamy sukces!

Miło nam poinformować, że Adrian Sekuła, uczeń III klasy gimnazjum, zwyciężył w gminnym etapie konkursu artystycznego „Talenty 2019” w kategorii wokal. Adrian był jedynym chłopcem w swej kategorii wiekowej i podczas zmagań konkursowych pokonał kilka dziewcząt. Jako zdobywca pierwszego miejsca będzie reprezentował naszą Szkołę i gminę w powiatowym etapie tego konkursu, który odbędzie się w Wadowicach w listopadzie.

Wśród młodszych uczniów naszej Szkoły wyróżnienie wyśpiewała także Emilka Filipiak z 2 klasy szkoły podstawowej. Emilka dopiero rozpoczyna swoją przygodę z piosenką, więc wyróżnienie to również bardzo duże osiągnięcie, z którego jesteśmy dumni.

Serdecznie gratulujemy Adrianowi i Emilce i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy- już za miesiąc!

Wpisany przez admin
Środa, 24 Październik 2018 17:38

Kolejne sukcesy Gabrieli Katzer

W 13-14.10. 2018r  Gabrysia zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiego Konkursu „Kruszwicka Nuta 2018” w Kruszwicy  i zdobyła tam srebrną nutę
(  II miejsce) . Zaledwie tydzień później , 20-10-2018 Gabrysia wzięła udział  Konkursie Pieśni Patriotycznej  organizowanym przez  parafię św. Piotra, pod patronatem  Kuratorium Oświaty w Krakowie
Konkurs odbył się w Wadowicach a Gabrysia została nagrodzona wyróżnieniem  za wykonanie własnej piosenki „ Umiłowanie Ojczyzny”.
Tekst piosenki napisały : Kinga Stawowy, Dorota Bik  , muzyka : Andrzej Kosek.

NASZA MAŁE MISTRZYNIE PŁYWANIA

9 czerwca 2018r. na krytej pływalni "Delfin" spotkali się miłośnicy pływania.

Do udziału w zawodach o  I Puchar Karola, przystąpiły także nasze uczennice: Emilia Hojka z kl. Ib szkoły podstawowej i Weronika Ślusarczyk z klasy II.  Do wyboru miały dwa style z czterech: "motorówka", dowolny, grzbietowy, klasyczny. Każdy zawodnik musiał przepłynąć  25 metrów!

I udało się! Emilka zdobyła II miejsce i srebrny medal, a Weronika złoty medal i srebrny

Serdecznie gratulujemy!!!!

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>