NASZA MAŁE MISTRZYNIE PŁYWANIA

9 czerwca 2018r. na krytej pływalni "Delfin" spotkali się miłośnicy pływania.

Do udziału w zawodach o  I Puchar Karola, przystąpiły także nasze uczennice: Emilia Hojka z kl. Ib szkoły podstawowej i Weronika Ślusarczyk z klasy II.  Do wyboru miały dwa style z czterech: "motorówka", dowolny, grzbietowy, klasyczny. Każdy zawodnik musiał przepłynąć  25 metrów!

I udało się! Emilka zdobyła II miejsce i srebrny medal, a Weronika złoty medal i srebrny

Serdecznie gratulujemy!!!!

Wpisany przez Monika Gunia
Poniedziałek, 04 Czerwiec 2018 19:25

Finał ogólnopolskiego konkursu "Synapsik MEN"

Uczniowie klasy I b szkoły podstawowej wzięli udział w nowej formule Konkursu Przedmiotowego SYNAPSIK MEN. Konkurs miał charakter ogólnopolski, a jego celem było sprawdzenie wiedzy najmłodszych uczniów. Polegał na rozwiązaniu przez uczniów testu zawierającego 30 pytań z matematyki, przyrody czy języka polskiego.

Wśród uczniów klasy pierwszej do konkursu przystąpili:

Klaudia Górnisiewicz, Emilia Znajdek, Adrian Firek, Wiktoria Marszałek, Jakub Błachut i Paulina Kędziora.

Wszyscy uczestnicy otrzymali bardzo dobrze rozwiązali test, a oto wyniki:

Klaudia Górnisiewicz 84,1%
          Emilia Znajdek 93,2%
          Adrian Firek 97,7%
          Wiktoria Marszałek 86,4%
          Jakub Błachut   86,4%
          Paulina Kędziora 88,6%

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz życzymy dalszych sukcesów!

Wpisany przez Katarzyna Pływacz

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR" największy sukces osiągnęła uczennica klasy czwartej Gabriela Katzer. Gabrysia uzyskała wynik bardzo dobry. Do grona uczniów, którzy otrzymali w konkursie wyróżnienie należą: Urszula Sarkowicz kl. 2 SP, Zuzanna Wyka kl.2 SP, Zofia Janiczak kl.3 SP, Karol Florek kl.3 SP, Michał Lelek kl.4, Jakub Lenik kl.5 oraz Joanna Pławny kl.3 gimnazjum. Gabrysi oraz wyróżnionym uczniom gratulujemy tak wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów w konkursach matematycznych.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL