Wpisany przez Iwona Niedźwiedź
Sobota, 02 Grudzień 2017 08:50

MISTRZYNI ORTOGRAFII
uczy się w naszej szkole

30 listopada uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali o tytuł Mistrza Ortografii. Ich zadaniem było uzupełnienie dyktowanego tekstu najeżonego trudnościami ortograficznymi. Rywalizacja była zacięta, gdyż trzeba było zrobić dogrywkę, by rozstrzygnąć, kto zasługuje na tytuł.

Wśród uczniów gimnazjum reprezentujących naszą szkołę najbliżej sukcesu była Justyna Sarkowicz z kl. 2 a.

Nie do pokonania okazała się jednak Oliwia Kopta z klasy 7. Ona nie musiała brać udziału w dogrywce.

Nie tylko Oliwia zna zasady ortograficzne. Wysoki wynik osiągnęła Wiktoria Kosek, również z kl. 7. Zajęła ona 3 miejsce wśród uczniów szkół podstawowych.

Wpisany przez Damian Pawlikowski

Igrzyska Dzieci 2017/2018

W dniu 23.11.2017 w naszej szkole odbyły się Gminne zawody w mini koszykówce dziewcząt a 24.11.2017 w mini koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Dzieci 2017/2018

Wyniki zawodów:

Dziewczęta:

1 miejsce SP Brody
2 miejsce SP Kalwaria
3 miejsce SP Stanisław Dolny
4 miejsce SP Barwałd Górny

Chłopcy:

1 miejsce SP Brody
2 miejsce SP Barwałd Górny
3 miejsce SP Kalwaria
4 miejsce SP Stanisław Dolny

GRATULUJEMY!!!!

Wpisany przez admin

Jan Chyczyński ze szkoły w Brodach najlepszym informatykiem wśród gimnazjalistów

18 gimnazjów wzięło udział w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Informatycznej dla Gimnazjalistów, który odbył się w 26 maja w Zespole Szkół Nr w 2 Wadowicach. Uczniowie walczyli o 7 calowy tablet multimedialny. W konkursie zwyciężył  Jan Chyczyński z ZS Nr 2 w Brodach.

Czytaj więcej na stronie Nasza Kalwaria

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>