Matematyka królowa nauk

Jakub Lenik z klasy III SP osiągnął bardzo dobry wynik
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”. Jest to najlepszy w tym roku
 wynik w szkole w tej dziedzinie. Tylko jeden punkt dzielił go od bycia laureatem tego konkursu. Startował razem z uczniami klas czwartych , co znaczy że w przyszłym roku będzie faworytem. Jakub zajął również I miejsce w gminnym konkursie matematycznym. Brawo!

Wyróżnienie w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR" uzyskali:  w szkole podstawowej Gabriela Katzer oraz Kacper Firek z kl. IIa natomiast w gimnazjum Jan Chyczyński z kl. IIb oraz Kacper Kania z kl. IIIb.

Kacper i Jan corocznie zdobywają wysokie miejsca w Konkursie „KANGUR".  Dla Kacpra to już ósmy sukces a dla Jaśka drugi w naszej szkole.  Wyróżnionym uczniom gratulujemy tak wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów w konkursach matematycznych.