Wpisany przez Izabela Budzowska

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Z radością i dumą informujemy, że nasza uczennica- Abigail Harrison z klasy II gimnazjum zwyciężyła w V. Walentynkowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, organizowanym przez Zespół Szkół w Radoczy. Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Powiatu Wadowickiego, p. Bartosza Kalińskiego, który był jednym z licznych gości tego wydarzenia.

Abi, która w mistrzowski sposób zaśpiewała piosenkę Toxic z repertuaru Britney Spears, bezapelacyjnie wygrała w swojej kategorii wiekowej- uczniów gimnazjum. Należy podkreślić, że Abigail wygrała w Radoczy po raz drugi z rzędu.

Serdczenie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu wokalnego, w którym Abi brała udziała w miniony poniedziałek - tym razem w Krakowie.