Wpisany przez admin

Stop – czas na Święta

WIĘCEJ  ZDJĘĆ

W naszej szkole zrobiło się świątecznie...
Konkurs kolęd, klasowe wigilie i życzenia WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE przkazujemy naszym sympatykom strony internertowej

Konkurs kolęd w naszej szkole ma już swoją kilkunastoletnią tradycję. Co roku organizatorzy starają się wymyślić coś nowego. Były więc kolędy w językach obcych, piosenki o świętach, nowe aranżacje znanych kolęd. W tym roku zaproponowano kolędy ludowe.

Wszystkie klasy rzetelnie podeszły do przygotowań. Było więc czego posłuchać, jury miało trudny wybór. Uczestnicy śpiewali kolędy poprzebierani w ludowe, anielskie czy też kolędnicze stroje.

W kategorii klas młodszych zwyciężyła klasa 3a. Wśród starszych najlepszą okazała się klasa 4. Spośród gimnazjalistów najbardziej spodobał się występ klasy 1b.

Odbył się też konkurs instrumentalistów i solistów. Jury postanowiło przyznać tylko jedno I miejsce - Adrian Sekuła z kl. 1 b gimn. Wyróżniono wśród instrumentalistów: Emilię Knapek z kl. 3 a SP oraz Patrycję Mlost z kl. 2 gimn. Wśród solistów były to: Emilia Hojka i Paulina Kędziora z "zerówki", Anna Ofiarowicz i Gabriela Katzer z kl. 3 a SP, duet: Emilia Kaczor i Filip Worwa z kl. 3 b SP.

Iwona Nidźwiedź