Nagrody w konkursie plastycznym

Kategoria wiekowa „0”-3- „Mój Janusz Korczak”- portret Janusza Korczaka

• I miejsce: Stanisław Drabina Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.
  • II miejsce: Antoni Sermet Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.
  • III miejsce: Jakub Mirocha Szkoła Podstawowa w Zarzycach Wielkich.

Kategoria wiekowa 4-8 – „Mój Janusz Korczak”- portret Janusza Korczaka

• I miejsce: Antoni Mentel Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Wiktor Moskwa Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach ,Klaudia Faber Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim, Gabriela Ryłko Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim.
  • II miejsce: Julia Kolasa Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich, Wiktoria Zaręba Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Zuzanna Wyka Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Łukasz Baran Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.
  • III miejsce: Wiktoria Pułka Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Maja Mamcarczyk Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Maciej Nowak Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim, Julita Radwan Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich, Julia Maślanka Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich.

Wyróżnienie: Szymon Żołnierek Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim, Miłosz Opaliński Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Joanna Żmija Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Izabela Szewczyk Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.

Kategoria wiekowa „0”-3 Praca plastyczna stanowiąca ilustrację cytatu lub tytułu dzieła Janusza Korczaka

• I miejsce: Klaudia Karelus Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Amelia Dragan Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.
  • II miejsce: Hanna Luzarowska Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Malika Dyrcz Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.
  • III miejsce: Agata Toczek Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.

Wyróżnienie: Gabriela Morek Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Kornelia Mrowiec Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Zofia Odrobina Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Nikola Kaczor Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Lena Surówka Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Alicja Baran Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Alan Kwiatek Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Martyna Dostal Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Malwina Kosek Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Laura Mazuga Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.

Kategoria wiekowa 4-8 Praca plastyczna stanowiąca ilustrację cytatu lub tytułu dzieła Janusza Korczaka

Wyróżnienie: Sandra Wojewodzic Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.

Nagrody w konkursie literackim

Kategoria praca literacka: poezja

• I miejsce: Zofia Janiczak, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.

Wyróżnienie:

Emilia Mamcarczyk, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Nikola Studnicka, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanisławiu Dolnym Dolany.

Kategoria praca literacka: proza

• I miejsce: Julia Stoczek, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.
  • II miejsce: Julia Kwiatek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanisławiu Dolnym Dolany.
  • III miejsce: Natalia Sadzik, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach.