Stołówka szkolna

Od dziś szkolna stołówka rozbrzmiewa już nie odgłosami młota pneumatycznego, kucia i wiercenia, a głosami dzieci i młodzieży, którzy w końcu mogą napełnić swoje brzuchy pełnowartościowym jedzeniem.

Tak, zakończył się remont, który trwał od początku wakacji. Pieniądze, uzyskane na doposażenie kuchni w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu – moduł 3”, zostały wykorzystane w pełni. Kuchnia lśni nowością, pomieszczenia są przystosowane do pracy zgodnie z wytycznymi i wszelkimi normami.

Serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w tym przedsięwzięciu kierujemy na ręce Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska, pana Augustyna Ormantego. Dziękujemy również Skarbnikowi  Gminy, pani Małgorzacie Leśniak.

Ogromne podziękowania składamy Radzie Rodziców działającej przy naszej szkole, jak też Radnemu Gminy, panu Pawłowi Hebdzie za okazaną pomoc i współpracę.

Uczniowie i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Brodach