Talenty 2019

Z dumą informujemy, że uczniowie z naszej szkoły odnieśli sukces w eliminacjach gminnych do XIX Festiwalu Artystycznego „Talenty” w kategoriach plastyka, fotografia i wokal.

W kategorii plastyka w kl. I–III Antoni Mentel, uczeń kl. IIIa zdobył I miejsce, tym samym uzyskując nominację do etapu powiatowego. III miejsce zdobyła uczennica kl. IIIa Julia Tabak. Wyróżnienie w kategorii kl. VII–VIII uzyskała Klaudia Majda z kl. VIII.

W kategorii fotografia kl. VII–VIII triumfował Tymoteusz Tarka z kl. VII, któremu uzyskanie I miejsca zagwarantowało nominację do etapu powiatowego. Wyróżnienie w kategorii kl. I–III zdobył Antonii Mentel.

W kategorii wokal kl. I–III dwie uczennice zdobyły wyróżnienie – Karolina Katzer z kl. I i Emilia Filipiak z kl. IIIa.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a za Antosia i Tymoteusza trzymamy kciuki na etapie powiatowym.