Nagrody w konkursach

Podczas apelu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski wręczono nagrody i dyplomy za zwycięskie miejsca w konkursach szkolnych. A były to:

  • Różaniec 2019. W tegorocznym konkursie różańcowym wzięło udział 29 uczniów klas 0-III. Komisja konkursowa nagrodziła następujące prace i ich wykonawców. I miejsce – Franio Żurek z „0”, II miejsce – Joanna Żmija z klasy II, III miejsce – Klaudia Burkot z kl. I. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Pułka, Emilia Gielas i Natalka Knapek z kl.II, Zuzanna Sarapata i Maciej Cieciak z kl.I oraz Kacper Dragan z kl. III a. Pozostali uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.
  • „Odblaskowa Szkoła” Konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. I miejsce – Kornelia Mazuga z kl. III a, II miejsce – Antoni Mentel z kl. III a, III ex aequo zajęły uczennice z Oddziału Przedszkolnego.
  • „Odblaskowa Szkołą” – konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Zwycięzcą konkursu był Grzegorz Kotyrba z kl. VIII, drugie miejsce zajął Jakub Lenik z kl. VII, a trzecie Dawid Koźlak z kl. VIII.
  • Talenty 2019. Podczas apelu wręczono również dyplomy za nominację i wyróżnienia w Festiwalu Artystycznym „Talenty 2019”. Nominacja: Tymoteusz Tarka – kl. VII, Antoni Mentel – kl. III a; wyróżnienia: Emilia Filipiak – kl. III a, Klaudia Majda – kl. VIII

 

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.