Stroik 2019

W piątek po raz kolejny rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszy i najbardziej oryginalny stroik świąteczny. W tym roku uczestniczyło w nim 28 uczniów z klas 0 – III. Komisja konkursowa w składzie p. Dyrektor Małgorzata Prażnowska, p. Dorota Węgrecka-Wójcik, p. Mira Stokłosa oraz p. Anna Góralczyk wyłoniła tegorocznych zwycięzców oraz wyróżnionych.I miejsce zdobyła Wiktoria Pułka z kl. II, II miejsca zajęli: Szymon Stawowy z kl. III a oraz Maciej Cieciak z „0” przy współpracy siostry Julii z kl. IV. Na III miejscu uplasowały się autorki wspólnego „dzieła” – Katarzyna Pasternak i Sandra Wojewodzic z kl. III b oraz Franciszek Żurek z „0”. Wyróżniono: Emilię Filipiak (III a), Emilię Znajdek (III b), Klaudię Burkot (I), Igora Gasińskiego (III a), Szymona Jaglarza (III a). Wszyscy uczestnicy (nagrodzeni ,wyróżnieni oraz pozostali) otrzymali  pamiątkowe dyplomy i oczywiście nagrody. Za ich sfinansowanie serdecznie dziękuję naszej Radzie Rodziców.

Organizatorem konkursu była p. Anna Góralczyk