1% podatku

Szanowni Państwo!

W imieniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz Dyrekcji Szkoły zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą przekazania 1% podatku na rzecz naszej szkoły.

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska, które jest organizatorem akcji „1% dla naszej szkoły” oraz życzliwości ze strony Państwa, ludzi dobrej woli, którym los naszej szkoły nie jest obojętny, możliwe jest pozyskanie środków finansowych na poprawę funkcjonowania naszej placówki oświatowej. Jeden procent – to nie wiele. Jednak pomnożony przez wielu podatników daje dość poważne kwoty wspomagające pracę szkoły.

Chcąc przekazać 1% podatku na rzecz Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brodach za pośrednictwem stowarzyszenia w akcji „1% dla naszej szkoły” należy w formularzu zeznania podatkowego wpisać:

Nazwa OPP: STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA

Numer KRS: 0000052078

Cel szczegółowy: SP Brody

 

DZIĘKUJEMY !!!