Drodzy Rodzice i Uczniowie

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Czasowe zamknięcie szkoły jest dla każdego z Was ogromnym wyzwaniem. Wszechobecny niepokój i stan niepewności mogą powodować stres, złość czy smutek. Emocje, które towarzyszą nam w ostatnich dniach są bardzo wyraziste i intensywne, jednocześnie są naturalną reakcją na sytuację kryzysową, z którą mamy do czynienia. 

Drodzy Uczniowie,

jeżeli czujecie się zagubieni w obecnej sytuacji, przytłacza Was nadmiar emocji, czy trudno jest sobie poradzić z napięciem lub natłokiem myśli, nie wiecie jak sobie zorganizować czas, zgłaszajcie się do nas.

Drodzy Rodzice,

jeśli macie pytania dotyczące kwestii edukacji, chcecie zasięgnąć opinii czy porady pedagoga, niepokoi Was stan Waszego dziecka, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Jako pedagodzy zdajemy sobie sprawę jak ważne w tym trudnym czasie jest wzajemne wsparcie.

Bądźmy cierpliwi, wymieniajmy się uwagami. Nauczmy się wspólnie tej trudnej i nietypowej sytuacji.

Piszcie do nas za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

                                                              Myślimy o Was i pozdrawiamy serdecznie

                                                                                   pedagodzy szkolni