Godziny pracy biblioteki szkolnej oraz zasady wypożyczeń i zwrotów

Godziny pracy biblioteki szkolnej oraz zasady wypożyczeń i zwrotów.

PONIEDZIAŁEK    8.45 – 12.45

WTOREK          8.50 – 11.35

ŚRODA            nieczynne

CZWARTEK       8.50 – 12.40

PIĄTEK           8.50 – 11.35

Biblioteka szkolna informuje o możliwości wypożyczenia lektur lub zwrotu przez uczniów wypożyczonych materiałów.

Wypożyczenia odbywać się będą po wcześniejszym zamówieniu przez e-dziennik (wiadomość do bibliotekarzy Doroty Węgreckiej-Wójcik lub Izabeli Łodziany) konkretnej książki do wypożyczenia, będzie można po nią przyjść w godzinach pracy biblioteki. Zamówione książki będziemy wydawać przy głównym wejściu do szkoły, tak aby uczniowie lub rodzice nie musieli przechodzić wszystkich procedur związanych z wejściem na teren szkoły (mierzenie temperatury, wpis do księgi wejść i wyjść, 1 osoba w tym samym czasie w bibliotece itp.). Dzwonimy na dzwonek znajdujący się przy drzwiach wejściowych do szkoły, Pani woźna informuje bibliotekarza i czekamy na zamówioną książkę.

Natomiast w przypadku zwrotów prosimy dzwonić na dzwonek przy wejściu do szkoły. Pani woźna, będzie informowała bibliotekarza o przyjściu czytelnika i pojedyncze książki będą odbierane także przy głównym wejściu do szkoły, a z podręcznikami należy kierować się do wejścia na dziedzińcu między szkołą, a salą gimnastyczną (boczne wejście) Po przyjęciu przez bibliotekarza książek, trafią one na 3 dniową kwarantannę i dopiero po tym czasie będą zwracane z konta czytelnika.

Podręczniki prosimy oddawać do biblioteki od 15 do 22 czerwca 2020 r.