Zagłosuj na naszą szkołę w konkursie EMPIK’u!

Nasza szkoła bierze udział w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”, w którym możemy wygrać 1000 książek!

Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj (2 listopada 2020 r.) i potrwa do 2 grudnia 2020 r. Aby zagłosować należy pobrać aplikację mobilną Empik (patrz plakat) i codziennie oddać głos na naszą szkołę. Gorąco zachęcamy do udziału w głosowaniu, abyśmy mogli cieszyć się bogatym księgozbiorem.

Nasza praca konkursowa i powód by czytać: Czytam, bo książki wprowadzają w magiczny świat baśni, w którym wszystko jest możliwe.

Autorem pracy jest Antek, uczeń klasy 4, który zainspirował się książką Jana Brzechwy  pt. „Akademia Pana Kleksa”. Książka uczy, że ścisła wiedza, taka jak arytmetyka czy ortografia, to nie wszystko. Ważne jest także pobudzenie dziecięcej wyobraźni, odwołanie do świata baśni i snów. Pozwala to uczniom być sobą i uczyć się poprzez zabawę.