XXI Rajd Wagabunda

Rok 2020 jest wyjątkowy pod wieloma względami. W tym roku wyjątkowy będzie też XXI Rajd Wagabunda, bo impreza przeniesie się do świata wirtualnego.

XXI Rajd Wagabunda odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska, Dyrektora Szkoły oraz Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach. Tegoroczna edycja związana jest ściśle z obchodami 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły oraz 400. rocznicy śmierci Mikołaja Zebrzydowskiego.

Zadaniem uczniów jest rozwiązanie testu online w jak najkrótszym czasie (każdy uczeń może rozwiązać test tylko jeden raz). Zadania można rozwiązywać rodzinnie.

Zadania testowe pojawią się na stronie szkoły www.szkolabrody.pl oraz na www.facebook.com/szkolabrody w dniu 11.11.2020 r. (środa) o godzinie 9.00 i będą aktywne do godziny 18.00

Dodatkowo podczas rozwiązywania testu można wziąć udział w konkursie na najciekawsze zdjęcie – „Jak rozwiązuję test XXI Rajdu Wagabunda”. Zdjęcie należy przesłać na adres: rajdwagabunda@gmail.com wraz z załącznikami z regulaminu.

Regulamin konkursu wiedzy
Regulamin konkursu fotograficznego

Partnerzy i sponsorzy XXI Rajdu Wagabunda


Urząd Miasta Kalwaria Zebrzydowska

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

Biuro Programu „Niepodległa”

Wydawnictwo COMPASS

Czarny Groń

Z turystycznym pozdrowieniem,

Jacek Wojewodzic