Konkurs Plastyczno-Literacki „ŚWIAT I JA”

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie plastycznym Wielki Test Edukacyjny „ŚWIAT I JA”. W tym roku konkurs przebiega pod hasłem:

„Dziwny Rok”

Rok 2020 jest najdziwniejszy ze wszystkich w XXI wieku. Nasze życie codzienne, relacje z innymi, sposób spędzania czasu oraz nasze możliwości rozwoju bardzo się zmieniły. W jaki sposób ten rok wpłynął na Ciebie, Twoich bliskich i cały świat? Czy jest to dla Ciebie czas stracony czy raczej czas większych możliwości? Jak wygląda życie Twoje i innych w tych nietypowych czasach? Przedstaw swoją pracą: jaki dla Ciebie jest ten dziwny rok?

W ramach konkursu uczeń może wykonać pracę plastyczną (np.: rysunek, kolaż, plakat, wyklejanka itp.) i/lub pracę pisemną (np.: praca albumowa, sprawozdanie, reportaż itp.)

Do konkursu zapraszamy uczniów szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych, ośrodków szkolno-wychowawczych, domów kultury i innych placówek edukacyjnych.

Zgłoszenia konkursowe wraz z potwierdzeniem wpłaty i pracami można nadsyłać do nas do dnia 30 listopada listownie bądź mailowo.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej www.wielkitestedukacyjny.com
Na laureatów konkursu oraz na najliczniej reprezentowane szkoły czekają atrakcyjne nagrody.

Chcemy dać dzieciom szansę na rozwijanie swoich zainteresowań i wyrażenie samych siebie, dlatego mamy nadzieje, że nie zabraknie Państwa szkoły w tegorocznej edycji Wielkiego Testu Edukacyjnego.

kontakt@wielkitestedukacyjny.com