Kolejny sukces Gabrysi

Gabrysia Katzer, uczennica naszej szkoły, nie zwalnia tempa swojej artystycznej działalności:) i powoli staje się specjalistką od utworów patriotycznych. Niedawno pisaliśmy o zdobytym przez nią wyróżnieniu w IX Małopolskim Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej, zorganizowanym przez XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Dziś cieszymy się z kolejnego sukcesu Gabi, która ponownie została doceniona przez jurorów, tym razem VIII Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej w Bytomiu. Gabrysia otrzymała wyróżnienie w najbardziej licznej grupie wiekowej – tym większa radość i satysfakcja – również dla całej naszej szkoły, której Gabrysia jest bardzo mocnym punktem:)) Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

Cieszymy się i gratulujemy – Gabrysi oraz jej rodzicom, życzymy dalszych sukcesów!

Izabela Budzowska