Otrzymaliśmy certyfikat „Serca Kapsuły Czasu”

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w czwartej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Serce Kapsuły Czasu” organizowanego w ramach akcji społecznej o tym samym tytule.

Jej celem była budowa rzeźby architektonicznej, która została odsłonięta w czerwcu tego roku przed gmachem głównym Muzeum Narodowego w Krakowie, a obecnie znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dolnych Młynów. W środku kapsuły znajdują się prace literackie i plastyczne stworzone przez dzieci i młodzież w konkursie plastyczno-literackim. Dzieła przedstawiają wizje świata przyszłości, które Fundacja Tworzymy Kraków podaruje następnym pokoleniom.

Pośród 4000 prac zamkniętych w kapsule znalazły się również prace naszych uczennic i ucznia!


Dorota Węgrecka – Wójcik