„Najładniejsza ozdoba choinkowa”

W okresie przedświątecznym uczniowie klasy III uczestniczyli w klasowym konkursie na „Najładniejszą ozdobę choinkową”. Na konkurs wpłynęło 10 prac. Wykonane zostały różnymi technikami, ale wszystkie były ciekawe, oryginalne i urokliwe. Możecie je podziwiać na załączonych zdjęciach. Ze względu na okoliczności (okres pandemii) oraz zaangażowanie, wszyscy  uczestnicy zostali docenieni. Równorzędne nagrody I otrzymały Karolina Brózda i Nikola Kalinovska. Miejsce II zdobyły Joanna Żmija i Emilia Gielas, a na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Knapek. Wyróżnienia trafiły do Szymona Barana, Anny Grabysy, Ingi Łuczak, Wiktorii Pułki i Michaliny Okular. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję!

                                                                                                          Wychowawczyni: Anna Góralczyk.