Gra terenowa – „Niepodległa.1918”

Zapraszamy do udziału w grze terenowej „Niepodległa. 1918″, czyli poznawanie historii odzyskania niepodległości w terenie! Gra będzie rozgrywana w dniach 10-21 listopada, na podobnych zasadach jak gra z okazji święta Konstytucji Trzeciego Maja, a więc będzie można wystartować indywidualnie lub w małym zespole. Dla najlepszych graczy – nagrody rzeczowe!

Gra terenowa to świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu z rodziną, znajomymi lub samodzielnie. Warto korzystać z pogody i ruszyć w teren, żeby spotkać się z historią w nieco innej formie.

Przygotowano 3 trasy:1) rodzinną2) młodzieżową3) open – dla dorosłych, seniorów – wszystkich chętnych 

Regulamin: https://ckstkalwaria.com/niepodlegla-1918-gra-terenowa-dla-mieszkancow/

gra terenowa_Niepodlegla 1918

gra terenowa_Niepodlegla 1918