„Wnuczek, wnuczka edukuje – Babcia, dziadek się stosuje”

Nasi uczniowie biorą udział w konkursie profilaktycznym „Wnuczek, wnuczka edukuje- Babcia, dziadek się stosuje” i zachęcają swoje Babcie i Dziadków do zapoznania się ze schematami działania przestępców metodą „na wnuczka” i „na policjanta”.

https://www.youtube.com/watch?v=U6_ufjvIhxQKonkurs organizowany jest przez Małopolską Policję z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Radiem Kraków S.A., oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Celem konkursu jest dotarcie do jak największego grona odbiorców – seniorów, narażonych na bezduszne działania oszustów, przez których niejednokrotnie tracą dorobek całego życia. Rysunki wykonały uczennice: Lilianna z klasy 3, Marta z klasy 2 i Klaudia z klasy 2.
WNUCZEK, WNUCZKA EDUKUJE-BABCIA DZIADEK SIĘ STOSUJE

Dorota Węgrecka – Wójcik