Świąteczne konkursy

Konkurs STROIK 2021 cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów klas 0-III.Komisja konkursowa spośród 21 ciekawych i oryginalnych prac wyłoniła grupę zwycięzców. I miejsce zdobyli: Filip Oleksy i Kacper Radwan z „0”.Miejsce II zajęli: Emilia Orłowska i Stanisław Wypiór z kl.2 oraz Agata Stawowy z kl.1b. Na III miejscu uplasowali się: Zuzanna Sarapata i Franciszek Lenik z kl.3 oraz Wojciech Piętoń z kl.2 i Franciszek Kosek z kl.1b.Jury przyznało również wyróżnienia dla: Nikoli i Jowity Sroki z „0” oraz Macieja Cieciaka i Ignacego Płaszewskiego z kl.2.

W tym samym czasie odbył się również (zorganizowany po raz pierwszy przez p.Katarzynę Kwaśnicę) konkurs plastyczny na projekt kartki świątecznej. Ze względu na chorobę organizatorki rozstrzygnięty on został dopiero po świętach. A oto jego wyniki.
W kategorii klas 0-III miejsce I zdobył Filip Oleksy z „0”,II miejsce Franciszek Kosek z kl. „I b”, a miejsce III Zofia Odrobina z kl. „II”.
Wyróżnienia trafiły do Kacpra Radwana i Nikoli Sroki z „0”, Antoniego Sermeta z kl. „I b” oraz Kornelii Mrowiec z kl. „II”.
W kategorii klas IV-VI oraz klas VII-VIII komisja przyznała tylko wyróżnienia. Zdobyli je Julia Cieciak kl. „VI” i Zofia Janiczak kl. „VII”.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Anna Góralczyk i Katarzyna Kwaśnica