Dzień Babci i Dziadka w zerówce

Babcia i dziadek

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego, przygotowały nagranie jako niespodziankę z okazji Święta Babci i Dziadka. Wyśpiewały i wyrecytowały to, co czują Ich małe serduszka a więc: miłość, szacunek oraz podziw dla swoich najukochańszych Babć i Dziadków. To właśnie wnuczęta potrafią tak szczerze i bezgranicznie kochać swoje Babunie i Dziadziusiów. Przedszkolaki będą miały jutro okazję, aby złożyć Seniorom swoich Rodzin, życzenia osobiście, przytulić się i dać całuska oraz wręczyć laurki, które przygotowały w zerówce. Będą też mogły wspólnie z dziadkami oglądać występy i razem świętować przy herbatce i smacznych ciasteczkach:)

Najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom, a więc wszelkiej pomyślności, szczęścia, radości z każdego dnia, zdrowia, miłości wnucząt oraz błogosławieństwa Bożego na co dzień, składa wychowawca zerówki, Maria Pasternak