Szkolny Dzień Talentów

Szkolny Dzień Talentów

W dniu 22 marca w naszej szkole miał miejsce „Szkolny Dzień Talentów”. Postanowiliśmy pochwalić się tym, co w szkole jest najlepsze. Uczniowie obejrzeli prezentację, w której przedstawiono sukcesy kolegów – uczniów szkoły. W drugiej części Dnia Talentów wszyscy obecni zwiedzali sale aktywności: „Ligę Matematyki”, „Zabawy z językiem”, salę tańca i karaoke, „Potyczki z językiem angielskim”.

Uczniowie obejrzeli pokaz doświadczeń chemicznych, salę hobbystów, pokazy mistrzów sportu oraz wystawę prac plastycznych najmłodszych uczniów. Chętni mogli posłuchać gry na instrumentach muzycznych i poznać tajniki ich budowy. Na odważnych czekała możliwość rozgrywki z młodymi mistrzami szachów. W Światowym Dniu Wody nie mogło również zabraknąć „Spotkania z wodą”. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia uczniowie mieli możliwość obejrzenia „na żywo” występów artystycznych i sportowych swoich kolegów.