Rozstrzygnięcie świątecznych konkursów

Konkursowe prace

Szkolny konkurs „Palma wielkanocna 2022”. Tegoroczny konkurs został rozstrzygnięty jeszcze przed wiosenną przerwą świąteczną. Niestety z powodów niezależnych od organizatora dyplomy i nagrody trafiły do zwycięzców dopiero w piątek. W konkursie wzięło udział 19 dzieci z oddziałów 0-III.

Komisja konkursowa przyznała 5 wyróżnień (Franciszek Lenik kl.III, Lena Mlost kl.”0”,Franciszek Kosek kl.IB, Malika Dyrcz kl.IB, Filip Oleksy kl.”0”).Miejsca III zdobyli Alan Kwiatek (kl.IB) i Kornelia Górnisiewicz (kl.IA).Na II miejscu uplasowali się Marta Róg oraz Wojciech Piętoń (kl.II). Zwycięzcami zostali Sandra Mikstein z kl.II oraz Kacper Radwan z „0”. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy! Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Serdecznie dziękujemy!

mgr Anna Góralczyk

Nagrodzone dzieci
Nagrodzone dzieci

Z radością przedstawiamy wyniki konkursu na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną.

Nagrody przyznano w 3 kategoriach wiekowych:

  • Kategoria 1 klasy 0 – III: I miejsce: Filip Oleksy kl. 0, Amelia Dragan kl. II; II miejsce: Nikola Sroka kl. 0, Jowita Sroka kl. 0, Lilianna Szypulska kl. Ia; III miejsce: Alan Kwiatek kl. Ib, Franio Kosek kl. Ib, Hania Luzarowska kl. II; Wyróżnienie: Kacper Radwan kl. 0, Oliwia Pacut kl. 0, Bartuś Sarapata kl. 0, Laura Mazuga kl. Ia, Zosia Odrobina kl. II, Kornelia Mrowiec kl. II, Klaudia Burkot kl. III
  • Kategoria 2, klasy IV – VI: Wyróżnienie: Wiktoria Pułka kl. IV
  • Kategoria 3, klasy VII – VIII: Wyróżnienie: Zosia Janiczak kl. VIIi.

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom serdecznie gratulujemy talentu i kreatywność.

mgr Katarzyna Kwaśnica

Nagrodzone dzieci