Wycieczki naszej zeróweczki

Pamiątkowe zdjęcie w uczniów z opiekunami

14 czerwca dzieci z zerówki wyruszyły na pieszą wycieczkę przez Dróżki Kalwaryjskie do Klasztoru oo.Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej. Naszym przewodnikiem był dobrze dzieciom znany z katechezy i lubiany bardzo przez dzieci ksiądz Filip. Oprowadził On dzieci po klasztorze, nawet po jego zakamarkach. Dzieci były w Bazylice, w Cudownej Kaplicy, na chórze, na krużgankach, w pokoju gdzie odpoczywał papież Jan Paweł II.

Po muzeum misyjnym, oprowadzał małych pielgrzymów, ksiądz Stanisław wieloletni misjonarz. Po wyczerpującym zwiedzaniu, dzieci zostały zaproszone na frytki i lody sponsorowane przez klasztor.

Bóg zapłać.

Dzieciaki bardzo zadowolone wróciły do szkoły. Za rok, też tam  pójdziemy:)

21 czerwca 2022 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrały się na kolejną wycieczkę. Tym razem był to wyjazd do ZOO w Krakowie. Ponieważ ksiądz Filip sprawdził się jako przewodnik, zaprosiliśmy Go jako opiekuna tym razem. W tej roli też spisał się wyróżniająco. Jako opiekunki pojechały też niektóre Mamusię, które też bardzo dobrze poradziły sobie z opieką nad przedszkolakami. Za to Im z całego serca jako wychowawca – dziękuję. Dzieci były zachwycone wycieczką i tym, że mogły z bliska obserwować różne gatunki zwierząt. Na pamiątkę wizyty w ZOO kupiły sobie różnego rodzaju zwierzątka: maskotki, figurki, magnesy, breloczki itp. Zadowoleni i w dobrym humorze wróciliśmy do szkoły. Za bezpieczną, miłą i wygodną podróż dziękujemy Panu Karolowi. Obiecaliśmy, że za rok też z Nim pojedziemy, ale może to będzie Park dinozaurów? Jeszcze to przemyślimy:)

Wychowawca, Maria Pasternak