„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…”

Elżbieta

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…”
(ks. J. Twardowski)

Dziś dotarła do nas wiadomość o śmierci naszej koleżanki Antoniny Elżbiety Zacharskiej. Związana była z naszą szkołą od 1996 roku, zaś nieprzerwanie od 2001. Uczyła biologii, wychowania do życia w rodzinie. Znana była ze swej życzliwości, radości, dużego zaangażowania w sprawy szkoły, uczniów. Dla wielu była przykładem człowieka pracowitego, solidnego. Do zawodu podchodziła z pasją, doskonaliła swój warsztat pracy, poświęcała czas na przygotowanie uczniów do konkursów, angażowała ich w działalność charytatywną. Dyrekcja szkoły doceniała jej pracę, o czym świadczą Nagrody Dyrektora Szkoły.

Dziękujemy Ci, Elu, za Twoją obecność w naszym życiu.

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy oraz uczniowie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w kościele parafialnym w Lanckoronie.