Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Dyrekcja

Po długich tegorocznych wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Pierwszego września uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brodach, podobnie jak ich koledzy w całym kraju, spotkali się na rozpoczęciu roku szkolnego. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów.

W tym dniu odbyła się uroczysta akademia, do grona uczniów dołączyła również grupa radosnych i ciekawych świata pierwszoklasistów. Początek roku szkolnego jest momentem skupiającym w sobie wiele różnych oczekiwań nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. Cytując słowa kardynała S. Wyszyńskiego „ Każda rzecz wielka musi kosztować i musi być trudna. Tylko rzeczy małe i liche są łatwe” nauczycielom życzymy pozytywnej energii, uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, natomiast rodzicom satysfakcjonującej ich współpracy ze szkołą