Szkolny konkurs „Różaniec 2022” rozstrzygnięty

Kolaż zdjęć z pracami uczniów

W tegorocznej edycji szkolnego konkursu na najciekawszy i najbardziej efektowny różaniec uczestniczyło 27 dzieci z klas 0-III. Komisja konkursowa spośród wszystkich wyłoniła grupę zwycięzców oraz wyróżnionych.

Trzy miejsca pierwsze zdobyły: Hanna Luzarowska (kl.3), Eliza Znajdek (kl.1a) oraz Agata Stawowy (kl.2b). Na miejscu II uplasowali się Kacper Radwan („0”) i Zofia Odrobina (kl.3).Miejsca III zajęli Hanna Mierniczak (kl.1a) oraz Natan Pająk („0”). Wyróżniono 6 uczestników: Grzegorza Paca (kl.2a), Jowitę Srokę i Nikolę Srokę („0”), Laurę Lawendowską (kl.2a), Sabinę Toczek („0”) i Emilię Orłowską (kl.3).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję, a uczestnikom dziękuję za udział.Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone po powrocie z długiego weekendu.

Organizator: Anna Góralczyk