Wizyta w teatrze

Grupowe zdjęcie uczniów w teatrze Groteska

29 listopada 2022 r. klasy 1a, 1b, 2a i 2b obejrzały fantastyczny spektakl „Kot w butach” w Teatrze Groteska w Krakowie.

Spektakl jest opowieścią  o Kocie w butach, któremu marzy się książęca korona dla swojego pana Julka – syna młynarza. Kot jest wyjątkowy i wie jak osiągnąć cel, ale by go zrealizować będzie musiał trochę nakłamać, a nawet kogoś zjeść…

Zawarta w bajce anegdota pokazuje jak sprytem i kombinatorstwem można osiągnąć fortunę i rękę pięknej księżniczki zarazem. Tylko czy właśnie o tym chciał powiedzieć autor? Bądźcie nieuczciwi, bo to się zawsze opłaca – chyba jednak nie.

Aby poznać prawdziwy przekaz, trzeba koniecznie obejrzeć cały spektakl. My obejrzeliśmy i jesteśmy bardzo zadowolenia z zakończenia i przekazu.

Grupowe zdjęcie uczniów w teatrze Groteska