Klasa III w fabryce Bombek

Uczniowie w fabryce bombek

Drugiego grudnia z okazji Mikołajek klasa III wybrała się do fabryki ozdób choinkowych w Wieliczce. Główną atrakcją wycieczki był udział w warsztatach plastycznych, podczas których uczniowie samodzielnie i według własnego pomysłu ozdabiali bombkę choinkową. Trzecioklasiści stworzyli wyjątkowe i niepowtarzalne ozdoby, które zachwycały pomysłowością.

Po warsztatach uczniowie obejrzeli film opowiadający o procesie powstawania ozdób choinkowych. Następnie z Panią Przewodnik udali się na halę produkcyjną, aby z bliska zobaczyć, jak wygląda wytwarzanie bombek, które później wieszamy na świątecznym drzewku.

Dużą radość sprawiła uczniom możliwość zakupienia ozdób w sklepiku firmowym. Na zakończenie wycieczki otrzymali także pięknie spakowane, własnoręcznie wykonane bombki, które z pewnością będą wspaniale ozdabiać domowe choinki

Wycieczka sprawiła uczniom wiele radości i wprowadziła ich w świąteczny nastrój radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie.

Małgorzata Pocielej