Konkurs na STROIK 2022″ rozstrzygnięty

Konkurs - stroiki - kolaż zdjęć

W tym roku konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: ozdoba drzwi i ozdoba stołu. Na konkurs wpłynęły 34 prace. Komisja konkursowa podjęła następujący werdykt.

Wyróżnienie otrzymali Kacper Radwan, Antoni Gąsienica, Bartłomiej Sarapata, Jowita Sroka i Julita Sroka z oddziału przedszkolnego oraz Alicja Baran z kl. III. W kategorii „Ozdoba drzwi” I miejsce zdobyła Kornelia Górnisiewicz z kl.II A, II miejsce Agata Stawowy z kl. IIB, a miejsce III Nikola Kaczor i Stanisław Wypiór z kl.III. W kategorii „Ozdoba stołu” I miejsce zdobyła Kornelia Mrowiec z kl. III, dwa drugie miejsca Zofia Odrobina z kl. III i Franciszek Kosek z kl. IIB, a III miejsca Laura Lawendowska z kl. II A oraz Filip Oleksy z kl. I A. Zwycięzcom serdecznie gratuluję! Wszystkich chętnych zapraszam do udziału w konkursie za rok!

Organizator Anna Góralczyk