Dzień Świętego Patryka

Praca plastyczna ucznia z okazji dnia św. Patryka

„May you have all the happiness and luck that life can hold- and at the end of your rainbows may you find a pot of gold”

Te tradycyjne irlandzkie życzenia pragniemy złożyć z okazji Dnia Świętego Patryka. Nasza szkoła chyba jeszcze nigdy nie była tak jednokolorowa- mogliśmy się spotkać ze wszystkimi odcieniami zieleni.

Uczniowie zapoznali się z pochodzeniem Dnia Świętego Patryka dzięki swoim kolegom i koleżankom ze starszej klasy, którzy poprowadzili audycję w radiowęźle. Poćwiczyliśmy zarówno swoje ciała, jak i szare komórki- podczas tańca irlandzkiego można było się naprawdę zmęczyć, a pytania na quizie były dosyć wymagające. Przez cały dzień mieliśmy możliwość oglądania prac przygotowanych przez uczniów klas młodszych a do domu każdy wrócił z kodem QR do quizu o dzisiejszym dniu, który utrwali zdobyte wiadomości.Dziękujemy za wspólną zabawę i już planujemy atrakcje na kolejne obchody Dnia Świętego Patryka!