Dzień Mamy i Taty w zerówce

Piwonie dla mam

7 czerwca, w środę po południu, dzieci z zerówki świętowały wspólnie z zaproszonymi rodzicami, dzień mamy i taty. Uroczystość pod hasłem „Mamo, Tato Kocham Was”, była okazją aby w szerszym gronie, spotkać się, porozmawiać, oraz podziwiać występy swoich pociech.

Zerówkowicze pięknie zaprezentowali program artystyczny. Były wiersze dedykowane rodzicom, wzruszające piosenki, taniec, gra na instrumentach oraz pokaz mody z propozycją strojów na różne okazje. Przedszkolaki wręczyły rodzicom upominki i zasiadły wspólnie z gośćmi do stołu, aby skonsumować pyszny poczęstunek. Atmosfera spotkania była domowa.
Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły P. dyrektor Małgorzacie Prażnowskiej oraz P. wicedyrektor Izabeli Budzowskiej, za udział w uroczystości.
Wychowawca, Maria Pasternak