Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Kolaż zdjęć z zakończenia

23 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2022/2023. Wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej, by z rąk Dyrektor Szkoły, pani mgr Małgorzaty Prażnowskiej, oraz wychowawcy swojej klasy odebrać świadectwo z wyróżnieniem. Te zwykłe wychowawcy wręczyli już po uroczystej akademii, w swoich klasach.

Wręczone zostały również Nagrody Wychowawcy Klasy, za 100-procentową frekwencję oraz Nagroda Korczakowska, która w tym roku powędrowała do uczennicy klasy VIII – Zofii Janiczak.
Tego dnia pożegnaliśmy przewodniczącą Rady Rodziców, panią Małgorzatę Stoczek, która po trzyletniej kadencji, kończy swoją pracę na rzecz szkoły. Ze szkołą pożegnał się również ojciec Filip Mateusz Czub, który pracował w naszej szkole ostatnie 2 lata.
Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych WAKACJI !!