Koszykówka: Sukces naszych Drużyn!

Obrazek dekoracyjny - piłka do kosza w ogniu

Cieszymy się ogromnym sukcesem naszych drużyn koszykówki w niedawno zakończonych międzygminnych zawodach Igrzysk Dzieci. Dziewczęta z dumą zajęły pierwsze miejsce, prezentując nie tylko doskonałą technikę, ale również niesamowitą współpracę zespołową. To niezapomniane zwycięstwo jest wynikiem ich zaangażowania i ciężkiej pracy na treningach.

Równie imponujące było wystąpienie chłopców, którzy zdobyli zaszczytne drugie miejsce. Ich determinacja i umiejętności sportowe imponowały zarówno kibicom, jak i przeciwnikom. Mimo że konkurencja była zacięta, nasi chłopcy udowodnili, że są prawdziwymi mistrzami na boisku.

Gratulujemy obu drużynom nie tylko wyjątkowych wyników, ale również gry fair play oraz ducha sportowej rywalizacji. To kolejny kamień milowy w historii naszej szkoły w dziedzinie sportu, a jednocześnie powód do dumy dla całej społeczności szkolnej. Brawo!