Mecz PlusLigi w Jastrzębiu Zdroju

Kolaż zdjęć z wyjazdu na mecz do Jastrzębia Zdroju

Dziś uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w wyjeździe na mecz PlusLigi do Jastrzębia Zdroju, gdzie drużyna Jastrzębskiego Węgla podejmowała GKS Katowice.

Mecz ten przyciągnął uwagę nie tylko miłośników siatkówki, ale także naszych uczniów, którzy mogli na własne oczy zobaczyć swoich idoli rywalizujących na parkiecie. Obecność takich gwiazd jak Tomasz Fornal czy Norbert Huber dodatkowo podgrzewała atmosferę i budziła emocje wśród widzów.

Zwycięstwo odniosła drużyna Jastrzębskiego Węgla, wygrywając 3:1 i zdobywając cenne punkty. Nasi uczniowie byli świadkami niezwykłych sportowych emocji i momentów, które na długo pozostaną w ich pamięci, podobnie jak autografy i selfie, które udało się „zdobyć”.