Dzień Dinozaura w bibliotece

Kolaż zdjęć z dnia dinozaura w bibliotece 2

Miłośnicy dinozaurów są wśród nas 🙂 Uczniowie naszej szkoły chętnie zaangażowali się w obchody Dnia Dinozaura w bibliotece szkolnej. Kolorowali i budowali trójwymiarowe modele papierowych dinozaurów, tworzyli gazetkę tematyczną przeprowadzając poszukiwania wylosowanych dinozaurów, czytali i oglądali książki tematyczne, rzeźbili i składali z klocków wybrane przez siebie prehistoryczne gady.

Najbardziej aktywni uczestnicy w nagrodę otrzymali gipsowe jaja z ukrytymi w środku figurkami dinozaurów, dzięki którym będą mogli przedłużyć zabawę i kreatywnie spędzić czas w domu z rodziną. A byli to:

  • Alicja Wyka, Liwia Pacut, Kacper Radwan, Bartosz Korzeniak z klasy Ia,
  • Hanna Zając z klasy IIa,
  • Martyna Dostal z klasy IIIb,
  • Malwina Kosek z klasy IIIa,
  • Hanna Mlak, Marcelina Łuczak, Emilia Skowron, Oliwia Pacut, Patrycja Madej, Lena Mlost  z klasy IIb.

Gratulujemy !!!

Starsze przedszkolaki również odwiedziły bibliotekę, aby poznać historię pterodaktyla Olimpka. Bardzo uważnie słuchały opowiadania, odpowiadały na pytania i w nagrodę otrzymały dwie figurki dinozaurów, którymi z pewnością świetnie zaopiekują się w swoich salach.


Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i wesołą zabawę 🙂