Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na ratunek Ziemi”

Reprezentantki szkoły na konkursie ekologicznym

Tegoroczna edycja wojewódzkiego konkursu ekologicznego „Na Ratunek Ziemi” skupiła się na jednym z najbardziej palących problemów naszej planety – zmianach klimatycznych. Trójka naszych utalentowanych uczniów przyjęła wyzwanie konkursu.

Uczennice: Liliana Szypulska z kl. 3, Karolina Brózda z kl. 6 oraz Urszula Sarkowicz z kl. 8 przez kilka tygodni poświęcały swój czas i wysiłek na zgłębienie tematyki związanej z klimatem. Test wiedzy, który odbył się 5 marca w Szkole Podstawowej nr 52 w Krakowie, był etapem finałowym konkursu.

Teraz czekamy z niecierpliwością na wyniki testów, które pokażą, jak nasza trójka uczniów poradziła sobie na konkursie. Bez względu na wyniki, jesteśmy przekonani, że ich wysiłek i zaangażowanie w ochronę środowiska są godne uznania i inspirujące dla nas wszystkich.