Odwiedziny przedszkolaków w bibliotece szkolnej.

Przedszkolaki w bibliotece 2

W minionym tygodniu nasze przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowej przygodzie literackiej – odwiedziły naszą szkolną bibliotekę. Zakończyły w ten sposób cykl zajęć: W świecie książek – spotkanie z literaturą. Miały okazję zwiedzić całą bibliotekę, poznając różne działy i kąty, a widok regałów pełnych kolorowych pozycji zachęcał ich do czytania.

Dzieci zobaczyły książki w różnych kształtach i rozmiarach – od najmniejszej po największą. Ponadto, nasi mali odkrywcy próbowali unieść najcięższą książkę w bibliotece, co było prawdziwym wyzwaniem, ale udało się znakomicie. Panie wychowawczynie wypożyczyły ciekawe lektury, dzięki którym dzieci będą mogły kontynuować swoją literacką podróż także po powrocie do swoich sal, odkrywając nowe historie i rozwijając swoją miłość do czytania.