Teatr Integracyjny „Przygoda” zaprasza na spektakl „Calineczka”

Plakat Calineczka

Zapraszamy wszystkich małych i dużych miłośników teatru na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się już w ten weekend w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki.

Teatr Integracyjny „Przygoda” ma zaszczyt zaprezentować swoją najnowszą produkcję – „Calineczkę”. To wyjątkowe widowisko, które z pewnością poruszy serca widzów i zapewni im niezapomniane chwile. Spektakl jest przygotowany pod opieką pani Agnieszki Filek.

Spektakl „Calineczka” odbędzie się w sali widowiskowej CKSiT w sobotę, 27 kwietnia 2024 r., o godzinie 16:00. Przygotowany przez utalentowaną ekipę Teatru Integracyjnego, ten spektakl to nie tylko doskonała rozrywka, ale również inspirująca historia, która porusza ważne tematy.

Wstęp na spektakl jest wolny, jednak po jego zakończeniu będziecie mieli Państwo możliwość dobrowolnego wsparcia Teatru Integracyjnego „Przygoda”.

Nie przegapcie okazji, by doświadczyć magii teatru i wspólnie przenieść się w świat bajkowej ”Calineczki”.

Data i miejsce:

– Sobota, 27 kwietnia 2024 r.
– Godzina 16:00
– Sala widowiskowa CKSiT, ul. Niemczynowskiego 3

Teatr Integracyjny „Przygoda” jest miejscem, gdzie każde dziecko i każda młoda osoba, niezależnie od swoich umiejętności czy doświadczenia, może wyrazić siebie i brać udział w tworzeniu teatru. To przestrzeń, gdzie różnorodność staje się siłą, a granice nie istnieją. Praca nad spektaklem „Calineczka” była dla uczestników nie tylko wyzwaniem artystycznym, ale także okazją do
wzajemnego wsparcia i budowania więzi.

Teatr Integracyjny „Przygoda” działa od października 2023 r. pod skrzydłami kalwaryjskiego Centrum Kultury. Ma na swoim koncie piękne jasełka, tym razem uczestnicy zaprezentują się w bajkowym spektaklu. Grupa zrzesza dzieci i młodzież, w tym również uczestników ze specjalnymi potrzebami i niepełnosprawnościami. Nabór do grupy ma charakter otwarty – serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia!

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

Plakat Calineczka