Spotkania w naszej szkolnej bibliotece: „Absolwenci czytają dzieciom”

Absolwenci czytają młodszym dzieciom książkę w bibliotece szkolnej. 2

Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w niecodzienny, ciekawy sposób. Byli uczniowie naszej szkoły, obecnie absolwenci, powrócili do swoich szkolnych korzeni, aby podzielić się swoją pasją do czytania z młodszymi kolegami i koleżankami.

Pełni radości i entuzjazmu przeczytali uczniom klas 1-3 fragmenty książek: „Magiczne drzewo” A. Maleszki, „Dżok, legenda o psiej wierności” B. Gawryluk, „Franuś, gdzie ty masz głowę” B. Ostrowickiej. Ich obecność była nie tylko inspirująca, ale również pokazywała, że czytanie towarzyszy nam przez całe życie, niezależnie od tego, gdzie nasze ścieżki nas zaprowadzą.

Dziękujemy bardzo absolwentom, którzy wzięli udział w tych wyjątkowych spotkaniach: Annie Dyluś, Patrycji Dyluś, Emilii Kaczor, Zofii Janiczak, Emilii Michalak, Annie Ofiarowicz, Julii Stoczek i Filipowi Worwie. Jesteśmy wdzięczni, że podzielili się swoją miłością do książek i zainspirowali naszych uczniów do odkrywania piękna czytania. To wzruszające świadectwo więzi, która trwa nie tylko przez lata szkolne, ale również po ich zakończeniu.

Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z naszymi absolwentami i dalszego wspólnego eksplorowania fascynującego świata literatury!