IV Gminny Turniej Szachowy

Uczniowie grają w szachy

29 maja 2024r. uczniowie naszej gminy mieli okazję zmierzyć się w IV Gminnym Turnieju Szachowym. Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, Tadeusz Stela. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali Pan Marek Hordziej i Pani Ewelina Brózda, organizatorzy turnieju.

Do rozgrywek zgłosiło się 62 miłośników szachów. Większość to jeszcze początkowi gracze, którzy będą dopiero rozwijać swój talent w tym kierunku.  

Nagrody zostały przyznane:

I Grupa:

  • I miejsce Filip Gawron – kl. I – SP Kalwaria Zebrzydowska       
  • II miejsce Krzysztof Jarguz – kl. III – SP Brody
  •  III miejsce Bartosz Wróblewski – kl. III – SP Brody

II Grupa:

  • I miejsce Julia Cieciak – kl. VIII – SP Brody
  • II miejsce Krzysztof Wróblewski – kl. V – SP Brody
  • III miejsce Igor Kołodziejczyk – kl. IV – SP Stanisław Dolny – Dolany

Osoby te otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci dyplomów. 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i nagrodzonym! Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za zaciętą rywalizację, grę fair-play i atmosferę świetnej zabawy! W imieniu dyrekcji szkoły i naszym serdecznie dziękujemy sponsorom nagród.