Wycieczki klasy 5

Kolaż zdjęć z pobytu w ogrodzie botanicznym w Krakowie

Prezentujemy krótką galerię zdjęć z wyjazdów klasy 5.

Akademia Magii, Muzeum Jana Matejki oraz Sukiennice, to miejsca, które odwiedziła kl.5. w kwietniu.

W maju pojechaliśmy do teatru na spektakl: Chłopcy z Placu Broni „. Okazało się, że teatr nie jest taki straszny. Po uczcie dla ducha były najsłynniejsze w Polsce zapiekanki i spacer po Kazimierzu. Na koniec pozostawiliśmy sobie Muzeum Inżynierii i Techniki. Takiego entuzjazmu wśród uczniów dawno nie widziałyśmy (wychowawczyni i p. Budzowska)

Podczas ostatniej wycieczki zwiedzaliśmy Ogród Botaniczny. Spacer po krakowskim arboretum pozwolił uczniom wykazać się wiedzą. Miał trwać półtorej godziny. Okazało się, że trzy to też za mało… Pani Czarniak zasypywała uczniów informacjami, sprawdzała wiedzę, by po powrocie wpisać wymarzone przez najaktywniejszych oceny.