Z okazji Dnia Dinozaura, obchodzonego 26 lutego, uczniowie klas 1-4 przygotowali ciekawe prace plastyczne, które można było zobaczyć na przygotowanej wystawie w bibliotece szkolnej. Obejrzały ją również nasze przedszkolaki i bardzo spodobała im się ta ekspozycja. Mali miłośnicy dinozaurów wzięli też udział we wspólnym czytaniu książek, poznawali ciekawostki oraz z dumą dzielili się wiedzą o tych prehistorycznych gadach. A wiedzą o nich naprawdę dużo!
W akcji bibliotecznej wzięli udział:
- klasa 1a: Maja Smoleń
- klasa 1b: Alan Radoń, Krzysztof Skowron, Karol Sparzyński, Milena Zyzak
- klasa 2a: Anna Serdeczna, Wiktoria Zając
- klasa 2b: Adrianna Opyrchał
- klasa 3a: Julia Graca, Franciszek Kapanowski, Liwa Pacut, Julia Tomasiak, Alicja Wyka
- klasa 4a: Nikola Zyzak
Nagrody specjalne za szczególne zaangażowanie otrzymali:
- klasa 1a: Maciej Kołodziej, Zoja Jaglarz, Lena Okular,
- klasa 2b: Zuzanna Kosek
- klasa 3a: Kacper Radwan
- klasa 4b: Oliwia Pacut
Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji za udział w przygotowaniu wystawy i gratulujemy talentów plastycznych! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.



















