Natalia mistrzynią powiatu!

Wspaniałe wieści z Andrychowa! Nasza ósmoklasistka, Natalia, wywalczyła dziś I miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem klasycznym! Złoty medal to nie wszystko – Natalia uzyskała również awans do finału wojewódzkiego! Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!