Dziś reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „Na ratunek Ziemi”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Trąbkach. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie nie tylko posiadają ogromną wiedzę, ale też realnie troszczą się o przyszłość naszej planety.
Naszą szkołę z pasją i zaangażowaniem reprezentowali:
- Filip z klasy 4a – w kategorii klas 4-6,
- Antoni z klasy 7 – w kategorii klas 7-8.
Sam udział w etapie wojewódzkim to już ogromny sukces! Gratulujemy Wam wiedzy, odwagi i proekologicznej postawy. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.







